KONKURS FOTO!

Znajdź i sfotografuj ukryte piękno Chorzowa! Opublikuj zdjęcie na Instagramie, otaguj #chorzowjestpiekny oraz oznacz nasz Instagramowy profil cumaChorzow na zdjęciu i daj sobie szansę na zdobycie nagrody!

Ładujcie telefony i w drogę! :) 

 A teraz detale potrzebne do wzięcia udziału w konkursie!

Chorzów skrywa wiele pięknych miejsc, do których odkrycia i podzielenia się nimi, zachęcamy.

Co musicie dokładnie zrobić by wziąć udział? 


1. Obserwować nasz instagram @CumaChorzow

 2. Zrobić zdjęcie telefonem, aparatem czy innym urządzeniem rejestrującym obraz.

3. Opublikować zdjęcie na Instagramie z tagiem #chorzowjestpiekny oraz oznaczyć nasz profil „cumachorzow” na zdjęciu.

Tematyka zdjęć? Ukryte piękno Chorzowa. Tak, brzmi to nieco abstrakcyjnie więc wyjaśniamy – na pewno znasz w swojej okolicy ciekawy obiekt (budynek, mural, rzeźbę), który widziany przez obiektyw aparatu,  pod odpowiednim kątem, ma w sobie to coś. A może uchwyciłeś/aś szczęśliwie jedną z tych magicznych chwil w Chorzowie, gdy liście zerwały się w powietrze i zatańczyły na  Twoich oczach, w tle mając fragment naszego miasta? Być może ujrzałeś/aś w Chorzowie wzruszającą pozytywnie chwilę z udziałem ludzkich serc i  udało Ci się zatrzymać tę chwilę?

Nam w oko wpadły takie cuda ukryte w jednej z bram ulicy Wolności :)


Spośród opublikowanych zdjęć wybierzemy zwycięzcę, który otrzyma nagrodę – profesjonalne warsztaty fotograficzne w ramach WorldPress Photo 2017! 


*Publikując zdjęcie w podany sposób zgadzasz się na regulamin konkursu (patrz niżej). Jeśli nie zgadzasz się z regulaminem, możesz odstąpić od udziału w konkursie – wystarczy, że przed końcem terminu nadsyłania zdjęć usuniesz tag #chorzowjestpiekny.