Fotografia/Film

Jesteś amatorem lub pasjonatem fotografii? Zrób kolejny krok i opanuj do perfekcji swoje umięjętności chwytania chwil na kliszy (lub karcie pamięci, ale klisza brzmi bardziej pro ;) ).

KNIPS – WARSZTATY FOTOGRAFICZNO-FILMOWE
Dla ludzi w każdym wieku, CHCK


KNIPS – WARSZTATY FOTOGRAFICZNO-FILMOWE

Dla kogo: osoby które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z fotografią oraz te, które już dysponują pewną wiedzą ale chcą, aby ich fotografia nabrała treści i stała się w ten sposób medium poprzez które mogą przekazywać swoje myśli, kontaktować się ze światem, eksponować samego siebie.

Gdzie: CHCK

Opis: Nie trzeba więc posiadać specjalistycznej wiedzy wystarczy otwarty umysł i zaangażowanie :)

Zaawansowany sprzęt też nie jest potrzebny. Jeśli masz aparat fotograficzny z możliwością filmowania to super. Jeśli nie, wystarczy zwykły smartfon. Forma jest istotna, ale nie zastępuje treści.

Przedmiotem kursu jest fotografia i film rozumiane jako sposób wyrażania własnych myśli, obserwacji i rozumienia świata, który nas otacza. Z pomocą kursu zrozumiesz, jakie treści docierają do nas z ekranów telewizorów czy kina oraz z witryn sklepowych czy relacji dziennikarskich.

Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni temat do fotografowania, ale też poznasz nowych, pozytywnych ludzi. A wszystko to dzięki fotografii.

Czas trwania kursu: kurs ma charakter semestralny, zajęcia odbywają się raz w tygodniu (120 minut) plus warsztaty i ćwiczenia praktyczne (podczas których kursanci fotografują i filmują wydarzenia, osoby, miejsca)

Informacje: Więcej informacji i zapis na warsztaty: natalia@chck.pl